Ambazhur (glob magjik) per tryezen tuaj

1,990 L

In stock

SKU: EC-200620-153 Categories: ,

Përshkrim
Ambazhuri ose glob magjik, ideal per tryezen tuaj.
Shume ngjyra dhe dekoderi i fantastik per ambjentin tuaj.
Globi magjik rrotullohet 360 grade dhe funksionon me energji.

Informacion shtesë

Peshë 0.3 kg

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews

There are no reviews yet.

Main Menu

Ambazhur (glob magjik) per tryezen tuaj

1,990 L

Add to Cart